fbpx

O firmie

comfortlife-logo

Firma ComfortLife powstała w wyniku połaczenia firmy Home For You Patryk Kowalik , Comfort Residence

Linki do stron:

comfortresidence.plhomeforyou.com.pl

HOME FOR YOU

Firma HOME FOR YOU Patryk Kowalik realizuje inwestycje na terenie Marek. Budujemy w technologii tradycyjnej mieszkania, budynki wielorodzinne oraz segmenty developerskie.

Głównym obszarem aktywności firmy jest prężnie rozwijająca się willowa część Miasta Marki. Oferujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne, przestrzenne i bezpieczne mieszkania, wykonane wg najwyższych standardów, z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Dbamy także o funkcjonalne i komfortowe zagospodarowanie terenu wokół budynków, ogrodzenie osiedla oraz wydzielenie indywidualnych ogródków, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do zamieszkania. W jednym miejscu spełnione zostały wszelkie aspekty zasługujące na miano idealnej lokalizacji. Doskonała infrastruktura dostępna dosłownie w zasięgu ręki, bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli oraz terenów rekreacyjnych czyni to miejsce wyjątkowym.

Cały czas zbieramy dowody zaufania, o czym świadczą udane transakcje zakupu mieszkań w naszych kolejnych inwestycjach.

Comfort residence

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej naszych partnerów oraz innowacyjne podejście do kształtowania nowoczesnej architektury, wpisanej w kontekst miejsca, to cechy charakteryzujące działalność naszej firmy.

Projektując i realizując nasze inwestycje staramy się zawsze zaspokajać potrzeby naszych klientów. Dbamy o to by nasze inwestycje były nie tylko funkcjonalne, ale również cechowały się wysoką estetyką. Detal i wysokiej jakości materiał są dla nas priorytetem.

Budynki realizujemy w technologii tradycyjnej w standardzie deweloperskim.